Черно море изпусна най-малко точка при гостуването си на Славия в

...

Черно море води до 81-ата мин. на Славия в София, но загуби

Черно море изпусна минимум точка при гостуването си на Славия в София. Варненци водеха с 2:1 до 81-ата мин. на стадиона в квартал " Овча Купел ", само че позволиха равнене от Радослав Кирилов, а в даденото от съдията продължение още веднъж той донесе триумфа на домакините.

``

Преди това " белите " бяха разкрили резултата в 9-ата мин. посредством Цветелин Чунчуков. До края на първата част " моряците " обърнаха резултата след голове на Цветомир Панов в 34-ата и Дани Кики в 44-ата мин. През втората част гостите имаха още шансове, само че най-после позволиха два гола и си потеглиха с наведени глави от столицата.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html